Smart Partner - Cześci samochodowe

Producenci

§ 4 Koszty i termin wysyłki

1. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.

2. Towar jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanej firmy kurierskiej ?DPD?. DPD jest jedną z wiodących firm kurierskich w Europie ? jest godnym zaufania partnerem biznesowym na rynku przesyłek krajowych i zagranicznych. Posiada bardzo sprawną sieć transportową i ponad 500 własnych oddziałów w 40 krajach. Dokładniejsze informacje na stronie internetowej firmy kurierskiej:  WWW.dpd.com.pl kontakt telefoniczny DPD: 22 577-55-55 telefon stacjonarny (centrum obsługi klienta) koszt połączenia za minutę według stawek operatora dzwoniącego. Po otrzymaniu numeru listu przewozowego na Państwa e-mail można śledzić przesyłkę za pomocą strony http://goo.gl/mP5OO8

 

 Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych towarów w oddziale sprzedającego pod adresem (po uprzednim potwierdzeniu telefonicznym tel. +48 500410700).:

SMART PARTNER Marcin Kamiński

15-686 Białystok

ul. Bacieczki 221/14


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów

Najczęściej kupowane

Aktualnie brak

Promocje

Aktualnie brak promocji